Meist

Aastaid tagasi, kui Eestis võis džinnivaliku veel sõrmede peal üles lugeda, lasid kolm džinnihullu jänest Eestis džinni lahti. Nende ja peatselt ka paljude teiste staabiks sai džinnibaar SELF, mille riiulitel ilutses enam kui 80 erinevat džinni. Jänesed kolisid küll oma urust välja, aga džinni tagasi pudelisse neil püüda pole veel õnnestunud! Nüüd käivadki SELFi džinnihullusega nakatunud jänesepoisid peolt-peole ja ürituselt-üritusele oma teadmisi jagamas ning keeravad igal vabal hetkel kokku ühe priima džinn-tooniku!

Sed mauris orci, faucibus ac pretium finibus, rhoncus quis enim. Ut at posuere ipsum. Phasellus non justo eros. Praesent nec egestas arcu. Integer tempor nulla ac velit lacinia, nec auctor sapien mattis. Morbi volutpat est eget massa tincidunt aliquet. Nulla porta nisi et rhoncus convallis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.
Tiina-Mall

 

Tiina-Mall sai džinnipisiku Hispaaniast, kus ta kogenud džinnide käe all teadmised tasku pani ja need endaga Self Baari kaasa tõi! Jutuajamised džinnimeistritega, kohustuslikud džinnimaitsmised ja džinn-toonikute kokkusobitamine panevad selle jänese kõrvad liikuma!

Lemmik džinn: Mombassa kurgi ja vaarikatega

 

Marge

Maitsed, mida pole veel proovinud ja mõtted, mida pole veel mõelnud – Marge, kes oli eelmises elus kindla peale keemik! Need peened näpud keeravad Sulle kokku ühe nii hea koksi, et ohhohhoo!

Lemmik džinn: G’Vine Nouaison viinamarjadega

Liis

 

 

Ära lase pikkusel ennast petta! Pole pidu, kus Liis poleks Sulle kokse sheikinud või shotte valanud… või oled lihtsalt siiani valel peol käinud. Olgu peol 5 või 3000 inimest, Liis saab kõigiga sõbraks!

Lemmik džinn: Pink47 vaarikate ja kirssidega

 

Enelis

SELFi pesamuna! Seda kärmet küülikut näevad ainult vähesed, sest enamus ajast hüppab ta vabalt heinamaal ringi ja mõtleb, kuidas džinn ja vein kokku viia!

Lemmik džinn: Blanc Salicornia sidrunikoore ja vetikaga